Novinky a informace

Do tohoto oddílu budou postupně zařazovány nově publikované stránky rukopisu. Tyto stránky budou později přesunuty do oddílu: „ Dosud rozluštěné stránky“ a nahrazeny opět novými.

Dále zde budou informace o dosavadním stavu bádání a jeho prezentaci. Budou zde i zprávy z médií a institucí, informujících o mé práci.

 

Na základě podnětů od mnoha z Vás, jsem založila vlastní bankovní účet, který bude sloužit k podpoře překladu.
Nezapomeňte prosím uvést k vašim příspěvkům, že se jedná o dar (text: DAR).
Děkuji Vám za podporu.

účet:   Irena Hanzíková
           298320962/0300 (ČSOB)
IBAN: CZ92 0300 0000 0002 9832 0962

 


07.06.2021

Vážení přátelé a příznivci stránek Voynichův rukopis, mám radost, že mohu opět sdílet další video ve kterém se s Vámi podělím o Boží poselství.   V nejnovějším překladu se zmiňuje odpuštění, které je také téma tohoto videa.

Děkuji všem za přízeň a podporu.

S pozdravem a láskou,

Irena Hanzíková

odkaz na video:

 

 

24.05.2021

Vážení přátelé a čtenáři mých stránek, dnes je tu opět další pokračování překladu k duši vyvolené. V tomto dílu je nejen autorův překlad, ale i moje povídání a celé video věnované panu Kristu. Je mi proto potěšením tohle všechno s Vámi sdílet.

Děkuji všem za přízeň a podporu.

 

S pozdravem a láskou,

Irena Hanzíková

odkaz na video:

 

 

03.05.2021

 Vážení diváci a přátelé, dnes se s Vámi ve videu opět podělím o nejnovější překlad z rukopisu. Jedná se o pokračování vyznání k duši vyvolené a také mé krátké povídání o poselství, Bohu i jiných světech. Děkuji všem za přízeň a podporu.

S pozdravem a láskou,

Irena Hanzíková

odkaz na video:

 

 

13.04.2021

Milí přátelé a čtenáři mých stránek, s radostí zde sdílím další video. Kromě krátkého vyprávění Vám v něm také přečtu slib věrnosti od   autora rukopisu, který vyjadřuje směrem k Bohu. Děkuji za Vaši přízeň a podporu.

S pozdravem a láskou,

Irena Hanzíková

odkaz na video:

 

 

22.03.2021

Vážení návštěvníci mých stránek, mám radost, že mohu opět sdílet další video ve kterém se s Vámi podělím o můj nejnovější překlad a krátké povídání. Děkuji všem za přízeň a podporu.

S pozdravem a láskou,

Irena Hanzíková

odkaz na video:

 

 

06.03.2021

Vážení návštěvníci mých stránek, sdílím zde v novinkách další, v pořadí druhé video, ve kterém k Vám opět promlouvám a také nabízím můj nejnovější překlad z rukopisu. Děkuji Vám všem za přízeň a za podporu.

S pozdravem a láskou,

Irena Hanzíková

odkaz na video:

 

 

16.02.2021

   Vážení čtenáři mých stránek, nechávám zde odkaz na můj YouTube kanál s prvním videem. Najdete zde prohlášení ke vrácení finančního daru a také vám ve videu nabízím nejnovější část překladu z Voynichova rukopisu.

Zde odkaz na moje video:

               

                 Nově můžete sledovat novinky o překladu i na Facebooku 

                 Děkuji všem za pochopení, s pozdravem a láskou.

                 Irena Hanzíková

 

 

21.06.2020

Irena Hanzíková všem čtenářům

Vážení návštěvníci mých stránek, dnes bude vložen na nějaký čas poslední příspěvek. Stránky od 30. 3. 2020 nemají dočasně správce. Já osobně pracuji na překladech, chodím do zaměstnání a web obsluhovat neumím. Budu se snažit převzít stránky sama, ale určitě to potrvá nějakou dobu. Ukázek z překladu je na stránkách docela hodně k zamyšlení nad tímto čistým duchovním dílem, k zamyšlení nad životem i smrtí i nad smyslem všeho konání. Mějme na paměti, že záleží na každém jednotlivém dni, jak je prožitý.

Texty Voynichova rukopisu zvěstují znovunarození, zmírňují strach ze smrti a hlavně prorokují, že se dá lidem všem vidět Boží Syn, nejvyšší dobro, které existuje. Obsah rukopisu 600 let zakódovaný je zjevně určený k tomu, aby byl dešifrován právě v dnešní době, kdy spějeme do záhuby.

Moje poslední překlady popisují, že zde na Zemi dojde ke střetu Boží moci s ústředním zlem, které nastavuje podmínky pro existenci samotnou a brání nám prožívat hezký a kvalitní život. Bude se jednat o velký třesk při kterém Boží síla zlo přemůže.

Ukázka z textu: „Hada zradu vystřídá moc svatá

            zločin každý čeká trest

             střetu třesk zlo přemůže

zabije nepřátele

                          střet s ním brzy smrt pohostí...“

            Budu se těšit snad brzy nashledanou. Hanzíková Irena.

 

09.03.2020

Vážení čtenáři mých stránek, děkuji Vám za zájem a nabízím malou ukázku ze strany 70r která přímo navazuje na předchozí text. Všimla jsem si při prekládání, že texty stále vybízejí k empatii, k citlivosti jeden k druhému, že je to zásadní krok ke štěstí. Lhostejnost nám nepřináší vůbec nic pozitivního a s citlivou vnímavostí budeme postupovat ke svému vnitřnímu klidu a pocitu štěstí.

„Citem doroste všem štěatěny strom ze slz růst smí z řeky života brát vláhu vlévat ji do moře srdcí strádajicích. Ze štěstí svého hrstí štědrou dary dát slzou žhavou trpícím ukázat Pána svého vlídnou tvář…“   

       stránka 70r

                

21.11.2019

Strana 70v je dalším pokračováním zvěsti Boží, že přijde změna života pro celý svět. Nejedná se o nějaký horoskop ani zvěrokruh. Obrázek kozla uprostřed představuje zlo tady na Zemi, které přemůže Boží Syn Pán Ježíš Kristus, který zde bude žít v jediné vyvolené duši. Bude natolik milován a ctěn, že se Mu smyjí křivdy, které mu lidé způsobili, teprve tehdy odpustí bolest a pocítí štěstí. Potom teprve šťastný a plně přijatý otevře všem lidem květ štěstí, toho pravého štěstí, po kterém všichni toužíme. Takže v člověku vyvoleném se uzdraví duše Boží, rozloučí se se svým příkořím a dá světu očistu od zla a své požehnání.

stránka 70v