Kniha návštěv

Na tuto stránku prosím vložte vaše názory či připomínky. Neslušné či dehonestující příspěvky budou mazány.

Napište číslo 100 slovem
Alžběta napsal
Je to teda zase pekne dlouhy a porad jen a jen to same. Neustale to ze pani Irenka je blabol a furt takle dokola jako mlejn. Co se takle podivat na web a najit si co nam vsem rika nas velky zahadolog doktor Vasicek. Ten natocil take nejake video, jak jsem zjistila, ale tam se nemuze nic napsat, protoze to ma bez komentu, aby mu tam trebas nekdo nenapsal nejakou tu pochvalu, kterou by si jiste za kloboucek nedal. Pak se mota taky nejakej Zlatodej na netu, ma nejaky videa o rukopisu 408. Ten tam napriklad uvadi ZE JE DOBRE SE PODIVAT NA POSLEDNI STRANU rukopisu, kde je nejakej klic kerym se da prej vodemknout ten zahadnej text. Tak jsem se taky ze zvedavosti podivala na tu posledni stranu rukopisu. A uz me je to celkem jasny. Neco jsem dokazala sama i precist. Je to fajn zjistit ze taky neco dokazu, jako trebas nase mila pani Irenka. Kdyz budete chtit, tak vam to muzu taky trebas i napsat, co je na posledni strane napsano. Tedy ne cele, ale jen vyznam rukopisu. To je tam celkem dobre napsany ze by to mozna dokazal pochopit nejaky vedec jako trebas doktor Vasicek, kteremu by jste mel taky napsat a vohodnotit jeho velkou snahu. Jiste bude velice rad. A celej jeho tym to bude jiste s nadsenim kvitovat.
přátelskéslovo napsal
Zatím žel. Tj. paní Irena vůbec nedokázala prokázat přece to hlavní, a to že ten rukopis čte ona! To že se to tobě Alžbětinko tolik moc a celé tvé rodině prý od ní líbí a dalším jejím závislákům a i platícím hejlům, tak není přece prokázání rozluštění šifry. Už vůbec není rozluštěním šifry to natočení kejklířských video s paní Irenou a v přednastavených kulisách. Kde právě to viděné kejklířství, tj. co paní Irena tam kolem a prezentací sama sebe žel předvádí, tak má účelově odvést pozornost od toho hlavního. A to že její obhájení šifry VR u ní tragicky chybí stále a setrvale! Proto také, pokud je příjemce o onu viděnou složku tj. o to video jaksi ochuzen, že?, tedy zůstane samotný čtený údajný text VR a dle tvrzení právě paní Ireny, viz příkladem závěr jejího strohého vstupu sem nedávno 11. prosince 2021, tak zůstane trčet jen sama žel ona podstata. Podstata jako takový hodně smutný a pro paní Irenu vztyčený nelichotivý patník a tím je žel ... její třeštivý blábol. Blábol, který tím VR není. U paní Ireny je navíc to také velmi znepokojivé a chorobné, že jediným tím správným vykladačem opravuji vykladačkou těch blábolů paní Ireny ... má být opět paní Irena sama ... a ten její výklad je opět a žel zase blábol! Od někoho, kdo třeba chvíli chodil i do tady někde kostela ale kázání pana faráře mrákotně prospal nebo ... byl v rauši po lysohlávkách, případně obojí. To slůvko žel blábol používám u paní Ireny také proto, že na ty všechny bláboly paní Ireny (údajný text VR + její výklady) naskakují a věří jím osoby porůznu chorobně důvěřivé a všelijak i mentálně asi postižené. Ty, potom když nemají zavčas onu opakující dávku dalších blábolů od paní Ireny, tak veřejně po internetu úpí. Co jsme byli svědky posledních 6 měsíců. Právě na tyto důvěřivce a postižené se dál potom rádi nabalují další šikuldové, kteří by k prý zázračným blábolům paní Ireny si rádi přisadili i to své, prý to také jejich zázračné, příkladem zázračné hliněné koule a prý zázračné pyramidky. Já to tady píšu proto, že dle názvu zde webu to tu má být o VR. Nikoli o blábolech paní Ireny a o podivné tlupě jejích obdivovatelů kteří, zcela nekriticky, na ty bláboly naskočili. Ať si paní Irena proto založí web o paní Ireně Hanzíkové a zdejší doménu ať přepustí někomu, kdo se VR bude zabývat seriózně. Jo, dnes je 17. prosince 2021.
Alžběta napsal
Mile sluvko i ty mluvko. Jak ty muzes vedet ze to co nase pani Irenka vycituje neni pravda. Ty snad dokazes cist text rukopisu ? Ty nas velky vykuku.. Precti nam take neco z toho textu rukopisu a pak uvidime kdo je lepsi stouro.
přátelskéslovo napsal
Pro pořádek. Protože tady, Alžbětko, není viditelné to ono také důležité, tj. datování příspěvků: dnes je 15. prosince 2021 a jak jsem zahlédl, vstup údajné Ireny Hanzíkové byl sem do diskuze umístěn kolem 11. prosince 2021. Takže tímto možno směle dál sledovat, ehm, za jak asi dlouho ta údajná paní Irena opět "něco" napíše, že? To tzv. něco a s čím jsi ty viditelně kupodivu spokojená však vzbuzuje naopak jen další znepokojivé otázky. A především vážné obavy! Nejen že paní Irena, pokud to byla opravdu ona a co příspěvek sem napsala, tak nevysvětlila její 6 měsíční krutou odmlku a protože její závisláci mezitím úpěli. Tak také především ona ani tím 1 písmenem nenapsala, že by vůbec ona zapracovala také na obhájení šifry a na čemž ona s ostudou pohořela už na její první a zatím poslední přednášce v Pardubicích. To bylo hned na samém počátku a než videa vůbec točit začala. A ty vážné obavy? No přece to jsou pokračující další třeštivé bláboly, co údajná paní Irena dole závěrem zveřejnila. Jako údajný výsledek její 6 měsíční práce? Já se tobě Alžbětko divím, jak to že jsi ty a jako prý znalá tak tomu okamžitě nepřiřadila také onu příslušnou diagnózu? Protože viditelně to "něco" o VR není, ale je to o bludech samotné, údajné paní Ireny? To snad teď už musí vidět úplně každý a alespoň trochu soudný a když paní Irena ty texty prý tak vyciťuje.
Alžběta napsal
Mila naše Irenko je velice pěkné, že jsi zasejc něco napsala . A tak jen doufám, že štoural dobré slovo bude konečně v obraze. Přeji tobě mnoho zdaru a dobrý vitr a čerstvej luft. De tě to milá Irenko moc dobře a už se moc těšíme s celou naší rodinou až si zase pustíme nové tvé video, kde nám všem ukážeš to co je lidu utajeno.
Irena Hanzíková napsal napsal
Milí přátelé a příznivci, po delší době Vás všechny srdečně zdravím. Jsem v pořádku a pracuji stále na překladech. Moc děkuji všem, kteří jste mě podpořili, využila jsem všechny příspěvky ke své práci a podařilo se mně až nyní 20.11. dokončit poslední kruhový text Božího poselství. Jeho konec potvrzuje všechny předcozí texty, které jsme si četli na videích, že má nastat změna života pod vládou Boží, že Pán Ježíš Kristus s uzdravenou duší zjeví svou tvář, ale dříve se sdílí s tváří vyvolenou. Začala jsem pracovat již na dalších textech se ženami v záhadných tekutinách a budu se snažit připravit video. Jedná se o texty velmi vzácné a čisté, bez zásahu lidské vůle a nechci, aby byli jakýmkoliv způsobem zneužity nebo jiným způsobem vykládány. Děkuji za přízen a za podporu, jsem v duchu s Vámi. S láskou Irena Hanzíková citace z překladu pro Vás: Tvář něžnou z níž Bůh se shodou živí po čas temna zkřivit nedá, slzy květ překrásný zjitří, vidět zář se dá, sršet z má, vůně Boha cítit se dá......
Alžběta napsal
zase jen blouzníš. napadnul snih, vem lyže a svez se z kopce horale.
přátelskéslovo napsal
Milounká Alžbětinko, že ty dnes večer (dnes je 5. prosince! předvečer Mikuláše!) dostaneš nadílku jen od čerta, a to ono černý uhlí? Protože schválně zlobíš. Nebo je u tebe nějaká velmi nepříjemná (nejen?) mentální nedostatečnost? Tak to tvé zdejší smělé rozdávání diagnóz a další tvůj právě komentář ty zkus uplatnit ponejprv na sebe sama. Před zrcadlem. Ovšem nejlépe se jít poradit a to brzy s odborníkem! Protože už jsem ti a nejen tobě zde napsal zřetelně, že téma zde není o mé malinkaté bezvýznamnosti. Ale že téma má být o VR a to v podání prý údajného překladu paní Irenou. Proto: co kdyby jsi se držela zde téma a nějakou tu případnou diagnózu, Alžbětinko, se pokusila přiřadit právě k té paní Ireně? Možná by to bylo velice zajímavé? Odpovědělo by to možná na mnohé současné otázky a protože velké pochybnosti. Také otázky proč zdejší web paní Ireny stále nemá správce a proč, když už se Igor Chaun od paní Ireny odpoutal a další ta poslední videa natočila (raději a proč?) už jiná konkurenční parta, tak proč o paní Ireně to úpící a dožadující se její obecenstvo neinformuje někdo alespoň z té poslední party? Oni přece měli a jistě mají svůj zájem s paní Irenou točit videa další. Ale proč netočí? A proč se odmlčel i ten Franta Kalouš? Mám na mysli tím to, že kolem paní Ireny se už postupně a i vedle sebe vyskytovalo mnoho osob které pro paní Irenu odvedly celou hromadu své práce a věnovaly tomu i svůj významný čas ... a teď je posledního 1/2 roku ponuré ticho po pěšině. To jejich úsilí, zdá se, že je zmarněné?
Alžběta napsal
Ty magore tady úpíš akorat tak ty. Dej si nějakej fajnovej prášek.
přátelskéslovo napsal
Milá Alžbětko, i tebe musím opakovaně zde opravit. Vážně napomenout! Totiž má maličkost není zde podstatou věci. Proto také já jsem zde nepsal o sobě samém, ale o téma tohoto webu. Kterým má být a je stále prý VR a jeho údajný překlad. Já psal v prvé řadě o odpovědnosti paní Ireny! Odpovědnosti které se jí už 6 měsíců jaksi ale nedostává! Ta otázka peněz je až od toho přece odvozená. Dnes je už 5. prosince 2021 a i zde na webu je od paní Ireny stále platná ona její výzva, aby jí lidé posílali své peníze na neveřejný účet. Ne jen tak volně a jak se tobě Alžbětko tolik moc líbí! Ale peníze mají mít údajný svůj slibovaný účel! Tj. mají být prý na podporu údajného překladu VR! Paní Irena o svém údajném překladu VR ale, posledních dlouhých 6 měsíců a ve veřejném prostoru (tj. zde, na jejím facebooku a pod dnes už starými video) tak úporně mlčí! Mlčí i přes výzvy jejích obdivovatelů. Kteří sami veřejně píší že už úpí! Proto tu (a kde jinde?) opatrně upozorňuji, že pokud se včas věci nevysvětlí, tak že je záhodno začít nazývat věci jinými, asi těmi pravými jmény. Také začít proto používat slova jako klam a mam, že? A to může mít nevyhnutelně další nepříjemné důsledky.
Alžběta napsal
Tak čti ty starosto. CO JE TOBE DO TOHO KDO KOMU CO POSLE !!!!!!! Ty jsi z toho celý nemocný a jak je vidět hodně naštvaný, že TOBĚ nikdo nic neposlal. Jak už tě tady napsal někdo dole, tak si udělej nějaký účet a požádej lid, aby tě taky posílat nějakou tu měnu. Jinak tvoje názory , který sem dáváš jsou úplně mimo mísu a spíš to vypadá, že by jsi měl navštívit nějakého specialistu , který tě odborně prohlídne. Podle všech známek a podle toho , jak sem píšeš bude diagnoza DG - 307.
přátelskéslovo napsal
Františku a ostatní někteří další: spisovatel Antoine de Sant-Exupéry popsal v malém princi, jak si malý princ ochočil divokou lišku a tím se stal za ni odpovědný. Paní Irena (ve spolupráci s Igorem Chaunem a potom s dalšími jeho následníky) a asi před tím 1 rokem před Vánocemi si doslova ochočila(!) svým smělým tvrzením o vyluštění VR nikoli onu lišku, že, ale celý zástup lidských důvěřivců! Tihle důvěřivci pod těmi a dalšími video ale i na jejím facebooku se nyní té dlouho už mlčící paní Ireny dožadují. A tam úpí. Lze to číst sem a tam i v diskuzi tady na webu. Že se nejedná o maličkost dokazuje to, že tihle ochočení důvěřivci a to velmi brzy tak potom na paní Irenu tehdy vybrali asi ¾ miliónu Kč, v očekávání, že ona bude dál na VR pokračovat a že údajný překlad ona dokončí. Ona ale zjevně už asi posledního ½ roku nepokračuje. Ty peníze, které šly tehdy na veřejný účet, byly vráceny ale důvěřivci, a z kterých se stali dalším úpěním až závisláci, tak nově mají a i přes to nekonání (paní Ireny) posílat své peníze na její účet už neveřejný. Jak je k tomu ona veřejně a i dnes třeba zde na webu vyzývá. Takže je velmi já myslím záhodno, aby se věc brzy vysvětlila a ještě je myslím na to nějaký čas? Jinak až i ti závisláci jednou procitnou, osvobodí se z obojku co jim paní Irena nasadila, potom může být paní Ireně (ale i třeba Frantovi Kaloušovi?) docela z toho horko. Byl by to pro ně oba jistě nechtěný a neveselý dárek. Třeba už k příštím Velikonocům a mým odhadem. Tvůj slaboduchý, poslední zde všetečný dotaz já Františku pomíjím, je o tobě samém velmi žel vypovídající.
František napsal
Cozobeš za tabletky ?
přátelskéslovo napsal
Františku, a proč tebe už opakovaně zajímá co mne zajímá? Tady jen o něco málo dole jsem Jeníčkovi napsal, také i pro tebe a nejen pro tebe a když mne on jako bloud označil prý za závistivce, že já jsem přece zcela bezvýznamný. A s ohledem zde na velké téma, které má být o VR ale je čím dále více o paní Ireně, tak tvůj pokus o zkoumání mé maličkosti je zde mimo téma už vůbec. Co je na tom tolik nepochopitelného, hluše stále nechápající Františku, když já k ročnímu výročí tehdy slavných prezentací tj. oněch Chaunových video a právě s paní Irenou a že prý ona vyluštila VR ... tak zvědavě nakouknu právě sem do diskuze na její web? Kde si ona to téma VR přivlastnila. A jestli paní Irena má doma toho moc tj. že ani za těch posledních 6 měsíců ona nestíhá odpovědět 1 větou svým závislákům a také 1 větou poděkovat případným dárcům a z kterých tak vyrábí hejly, potom i na tebe platí to k čemu jsem zde několikrát já už vyzval: ZAJEĎTE ZA PANÍ IRENOU OSOBNĚ A POMOZTE JI! TŘEBA POVĚSIT PRÁDLO NA ŠNůRU NEBO VZǏT SPRÁVCOVSTVÍ TADY WEBU A ADMINISTRACI S MODEROVÁNÍM TÉTO DISKUZE, A CO SE ODMLČEL I FRANTA KALOUŠ TAK JE ASI VOLNÁ FUNKCE TISKOVÉHO MLUVČÍ. Nebo? ... také na místě ty zjistíš od sousedů, že paní Irena je už několik měsíců v Americe, na univerzitě Yale a že tam dokončuje svoji profesůůůru, potom přes kontakt který od nich obdržíš tak se s paní Irenou spojíš a nejen tady vyřídíš její pozdravy a omluvu za mlčení, no a taky vyřídíš její velké poděkování tj. že v Yale za ty peníze, co tady v Česku dostává na účet od dárců, tak v univerzitní jídelně jí moc a moc a moc chutná. Jak to je Františku a i vy další závisláci jednoduché: jen zvednout nahoru z pohodlí svoji sedínku a začít konat! Konat!
František napsal
Miléslovo. Vůbec si mě neodpověděl na to , proč tě zajímá Ms- 408. Za další, víš ty vůbec jaké má Irena občanské povolání. Jak je to pro ní v dnešní době, tedy kdy napadlo dost sněhu složité stíhat vše, aby například uspokojila i tvou a vytrvalou zvědavost. A k tomu všemu doma má Fanouše, který taky jistě potřebuje na baráku s něčím pomoc, uvařit , vyprat vyžehlit atd. Jinak rejža Igor Klaun, tak ten již jistě prozřel a hodil na to velkej bobek. Co se tejká toho Vráti, tak to bude jistě velký .......no víž co. Proč tě zajímá ten rikopis ?
přátelskéslovo napsal
Františku, o těch prý zázračných hliněných koulích se dočteš v odkazu a vzkazu (pamatuji se že od nějaké prý Mirky?) přece sám a mj., tedy nejen právě tady na webu a dole v diskuzi. Jen si to tu sám šikovně najdi! Mne s tím neotravuj. Výrobce prý energetických talismanů alias Vratislav Zouhar natočil k paní Ireně a VR proto i své 2 vlastní videa. Ty si můžeš také na YouTube najít: ten Vráťa viditelně asi čeká, že v odlesku domnělé slávy paní Ireny on ty své koule bude lépe prodávat? Prodávat závislákům a hejlům? Takže: taková Mirka ty koule a nedávno Ela Maria zase zázračné pyramidky, to myslím dostatečně výmluvně a trefně ukazuje jaký okruh zdejšího obecenstva si paní Irena učinila na sobě závislým a, současně, také jací vykukové se na témže stádečku snaží přiživit. Jenže, má to pro vykuky chybu, ona sláva paní Ireny se stává postupem času onou slávou jen domnělou. Sláva koroduje. Už totiž asi 6 měsíců je s paní Irenou ticho po pěšině. No ale výzvy, aby hejlové jí posílali peníze na její neveřejný účet, tak i přes to ticho trvají: tady na webu, na jejím facebookovém účtu a i pod posledními jejími video a točenými už bez Chauna. Dnes je přitom Barbory, 4. prosince 2021, přitom to první video co s paní Irenou režisér Igor Chaun natočil nese datum 21. listopádu 2020: ono roční výročí je tedy za námi a proti ohňostroji slávy loni tj. na začátku to teď končí ... blamáží! Jinak napsáno ostudou a později hrozí, že přijde zesměšnění!
František napsal
Miléslovo. Můžete všem a i mě napsat proč vás tak fascinuje MS - 408 ? Píšete že máte nějaké koule ( zázračné ). Tak je vyfoťte a dejte k posouzení na síť. My se všici podíváme a posoudíme.
přátelskéslovo napsal
Frantíku, pokud jsi ten František Kalouš tak pořád neodpovídáš závislákům a hejlům co je s paní Irenou?, tj. proč za ani těch 6 posledních dlouhých měsíců ona nepřerušila své důkladné mlčení a případným dárcům ona ani nepoděkovala? Takže se Frantíku příště polepči, ju? I také polepči v tom, že budeš bystřejší, totiž takový Jeníček už asi pochopil to, že tady tento web přece není o mně, o mé bezvýznamnosti. Ale má být a už svým názvem o tajemství VR. Žel a jak se postupně ukazuje tak o VR výlučně v podání paní Ireny a až nakonec jenom o té paní Ireně. Tudíž, jestli jsem já prý závistivý nebo ne, tak je zde zcela nepodstatné. A provokatér? To se tomu musím akorát tak Frantíku já zasmát. Protože mně naopak důvodně připadá, že tím největším provokatérem je zde, jak se situace vyvinula, právě sama paní Irena! Navíc ona bez jakékoli odpovědnosti vůči svému vlastnímu konání, tedy vůči závislákům a hejlům které ona stvořila a na sebe svým přičiněním nabalila. A ty prý zázračné koule a prý zázračné pyramidky a co se tu už také objevily to tvrdí.
Franta napsal
Ty pratslovo, ty budeš nějaká velká trubka. Tady tě nějaký bystrý člověk polopatě píše, že jsi jen obyčejný závistivec, který umí akorát tak provokovat. A ty si jak je vidět sedíš na kabelu. Tak se posuň a jistě tě to brzo docvakne.
přátelskéslovo napsal
Jeníčku, podstata přece není o mně. Je to o tom, že někdy před asi 1 rokem natočil Igor Chaun s paní Irenou první video. Údajně o prý VR. Údajně. Protože a jak se nakonec ukázalo, i právě z následujících odezev ale i z dalších video a i těch posledních točených už bez Chauna, tak obsahově o rukopis jde až v poslední řadě. Ale jde především o samu paní Irenu. Na které se stala ta nekritická a snadno asi čímkoli žel (i přednastavenými kulisami?) ovlivnitelná část jejího publika závislá. Jsou zde závisláci na paní Ireně a rukopis sám už je jim v podstatě šuma fuk! A po té věcné stránce? Totiž "příběh" VR, prezentovaný paní Irenou, začal být postupně děravý jak cedník a objektivní kritika Hany Borovské (také asi z doby před už 1 rokem) toho je jedním z důkazů a pro připomenutí: https://www.youtube.com/watch?v=0GI6kCX-FIQ&ab_channel=HanaBorovsk%C3%A1 Takže je to o odpovědnosti paní Ireny! Z které se asi po oněch 6 měsíců, tj. někdy od začátku před tím 1 rokem, stala pro část jejího publika obdivovaná zářící kometa. Která ale než dokonale zapadla a zhasla, tak si stihla veřejně naposledy říct o to, aby jí její publikum začalo posílat a na neveřejný účet peníze. Od té doby tj. už 6 měsíců ona důsledně mlčí. Pokud proto odkazuji ony závisláky, co se úpěnlivě po internetu paní Ireny a už kolikátý měsíc dožadují, tj. aby paní Irenu osobně navštívili, tak přece činím to nikoli jako provokaci. Ale v dobré víře: aby se věc vysvětlila a třeba také ... aby oni paní Ireně, případně a v něčem, i pomohli? Nejen na internetu úpěnlivě vzdychali. Čím jsi třeba ty, Jeníčku, paní Ireně pomohl? Nebo ten Franta Kalouš, který úporně stále také jako paní Irena teď mlčí, mlčí jako zařezaný?
Jan napsal
Ty jeden stouro. Umis vubec cist co jsem tobe napsal. Precti si to jeste jednou, zapoj gebiry a mozna to i zdarne dokazes pochopit. Jsi jenom zavistivec, ktery dokaze jen nekoho prudit. Zavidis nekomu par korun. Co je vubec tobe dotoho kdo komu neco posle. To je prece kazdyho vec a tobe by to melo bejt uplne fuk. Tak se prober di dosebe a neprovokuj.
přátelskéslovo napsal
Jeníčku, človíčku, to nejsem přece já kdo tady úpěnlivě opakované žadoní, žadoní jako už závislák nebo závislačka, aby se mu tu paní Irena konečně už ozvala? Tyto osoby žadoní po paní Ireně nejen tady na webu, ale i jinde po internetu. Tam, kde paní Irena zveřejnila ta svá videa. Zvláště ta videa svá poslední a která se nápadně kryjí i s dobou, kdy ona vyzvala veřejnost aby jí posílala na její ne(!)veřejný účet peníze. Už to ale bude dlouhých 6 měsíců a co je od té doby od paní Ireny naprosté ticho po pěšině! Takže, človíčku Jeníčku, já za paní Irenou neposílám do jejího bydliště jen tak "někoho" a jak ty tu podivně píšeš, ale právě ony závisláky! A pokud to jsou závisláci kteří navíc paní Ireně nějaké ty své peníze už i poslali, tak přece oni mají právo po 6 měsících ticha vědět, co je s paní Irenou a co se s jejich penězi dál děje: také zda-li úspěšně oni nepostoupili ze závisláků dál, tj. už i do kategorie hejlů? Jeníčku, já nevím jestli to je právě už i tvůj problém? Potom je chválihodné, že ty víš kde paní Irena bydlí (a ostatním dalším takto postiženým jsi to připomenul) a že ji proto brzy navštívíš a doufejme tak i uvidíš, v jakém rozmaru ona je a co s těmi penězi (i od tebe) ona udělala. A ostatním to tu napíšeš, včetně na její facebookový účet a pod ta její videa. Pokud to Jeníčku neuděláš a zaslal jsi obnos nějak vyšší, potom už asi nezbude tobě (a ostatním dalším) nic jiného, než se obrátit na policii ČR. Nebo si fakt řekneš že jsi ten hejl ... a zapomeneš.
Jan napsal
Jeste technicka . Rada. Zalozte si taky nejaky ucet a napiste lidem ze pracujete na nejakem projektu ale ze to zabere vic casu a tak by bylo dobry aby vam taky nejakou tu korunu nejaky ten clovek poslal ne ten vas verejny a nebo neverejny ucet.
Jan napsal
Vazeny pane pratelske slovo. Co to tady porad pisete. Vy se evidentne clovece snazite neco dalsiho zjistit o rukopisu. Vy sam jen neustale nekoho komentujete misto toho aby jste se sam poradne podival na ten rukopis ktery Vam uz dlouhou dobu neda jak je zde videt spat. A taky se sam pokusil zjistit kdo je jeho autorem a co je v nem i psano. Nekoho porad posilate za milou pani Irenou do jejiho bydliste. Clovece proc tam nejedete SAM kdyz jste tak zvedavej co se deje v Nove Pace. Vzpamutujte se.Pekny den Jan.
přátelskéslovo napsal
Na konci i této webové stránky se Petříku, a to již mnoho měsíců ten stav trvá, tak dočteš že správce není: tak je ten pan Hejtman už dlouho přece mimo hru! Poslední aktivity paní Ireny spočívají v tom, že u svých posledních video a už bez Chauna, na tomto webu a i na facebookovém účtu ona doplnila údaj o svém neveřejném bankovním účtu a ať ji tam důvěřiví lidé posílají peníze. Prý dary na překlad rukopisu. A odmlčela se! Důkladně a téměř strašidelně hrobově. Mlčí také její velký propagátor po internetu Franta Kalouš, který se do zvěstování jejího nového neveřejného účtu také zapojil. Kdyby oznámený účet byl veřejný, a paní Irena ho od počátku přitom má a v téže bance ještě z období s Chaunem, tak by byla alespoň vidět ta možnost, že paní Irena se odmlčela právě proto že jí tam důvěřivci ty peníze ... neposílají? A tak platí, po vzoru "nény penyz nény laska", tak volně parafrázováno "nény penyz nény rukopis"? Ale z druhé strany, při mnohoměsíčním odmlčení paní Ireny, jakou mají tunajší šikovně navnadění, úpěnliví závisláci a další hejlové jistotu, že pokud tam ty své peníze na účet paní Ireny začnou posílat a i opakovaně, tak že paní Irena k nim potom promluví? Přitom třeba zde na webu a v této diskuzi, to aby paní Irena promluvila a dosavadním dárcům alespoň poděkovala, tak žádného správce webu ona přece nepotřebuje! Takže opakuji: úpěnliví závisláci a možní další hejlové, nejlepčí je se za paní Irenou už konečně rozjet osobně, že?, a stav kolem údajného překladu VR ověřit!
Petr napsal
Co se furt hadate. Mila pani Irenka pracuje na prekladu a az bude mit vsechno pokupe tak vam mile rada napise a rekne co je dulezite. Tak vydrzte, nejdriv musi taky poradne spocitat dukaty a i kdyz ji vtom zdatne pomaha spravce pan Hejtman, tak to jiste zabere vic casu nez se predpokladalo. Dejte tomu vic casu.
přátelskéslovo napsal
Petříčku, ode mne a jako obvykle to byla dobře míněná, krátká trefa do černého. U tebe. Opět jsi ty právě nenapsal o VR ani to jedno slůvko, natož smysluplné. Ale napadáš zde verbálně osoby přispívající! Tedy jinak napsáno ty už zuříš a žel máš asi už i tu pěnu u úst? Nejen že se tu propagují prý zázračné hliněné koule a teď po novu i prý zázračné pyramidky, ale stává se to tu i místem jako rejdiště různých velikášských psychopatů, třeba ve tvém podání? Bez známky pokory a protože se zbytnělým egem? Proč zde v diskuzi už konečně nezasáhne a k VR ta sama paní Irena? Nebo také František Kalouš? Kdy on naposledy mluvil s paní Irenou? Když nejen že ji on propagoval po internetu ale i naposledy tam propagoval její neveřejný účet, kam mají různí Petříčkové a spol. posílat prý své peníze? Prý na další luštění rukopisu, nazváno prý překladem. Tak dnes je už 30. listopádu 2021 a po paní Ireně, po 7. červnu 2021 a kde její stopa na internetu končí, se jakoby slehla zem. Nebylo by Petřínku od tebe konstruktivnější, než napadání zde ostatních, setřít vzteklou pěnu u úst a zajet tam na místo se osobně paní Ireny optat - tj. co s ní je?, a že se po ní lidé ptají?
Petr napsal
Pro přátelské slovo : Tak hele ty průhledně poznatelný DEBILE, nevím s kterým Petrem si to teď dopisuješ, ale já na účet nějaké pošahané krávy nikdy neposlal ani korunu. Což z mých starých příspěvků, musí být zcela jasné. Ty jsi jako ta Irenka, ale v opačném gardu, stejný magor a lhář. Netřeba odepisovat ty tvoje sáhodlouhé trapné bláboly, já to číst nebudu a nikdo soudný taky ne. Zajdi si k doktorovi magore !
přátelskéslovo napsal
Ela Maria: tak jeden podobný výlupek se tu už snažil nabízet své zázračné kaolinové koule no a ty jsi s tím tvým naciťováním a prý pyramidkami a krycími žvástíky kolem stejně drze neomalená - údajně to má být zde totiž o VR a ty si to tu pleteš (pro sebe) s inzertní rubrikou zdarma. Petříku, právě proto že jsi tady nepsal těch prý 1/2 roku tak jsi to ale pořád ty, že?, totiž s tvojí poznatelnou domýšlivostí a arogancí, vymlouváš se dětinsky na to že příspěvky sem nejsou odatovány. Ale jsi stále průhledně poznatelný. Je už 28. listopádu 2021 a ani ty jsi k téma zde, tj. k VR, právě nenapsal ani slovo. Jako tu nic nenapsala nebo nevložila a už od 7. června sama paní Irena.
Ela Maria napsal
Irenko jste úžasná a těším se na další.Naciťuji srdcem a máte obrovský dar a je vlastně dobře,že neznabohové ho u Vás nerozpoznali.Jsem vždy s Vámi ❤️www.lecivapyramida.cz
Petr napsal
Je to pouhá shoda jmen. Já už jsem tady nepsal půl roku. Není Petr jako Petr. Individua jako přátelskéslovo mi za to nestojí.
přátelskéslovo napsal
Petře, to že jsi přispěl určitý obnos na účet paní Ireny a nyní jsi poněkud z toho rozmrzelý a proto jsi i velmi neurotický, tak ti ještě nedává právo se zde chovat jako veřejný, excelentní hulvát. Viz také tvůj minule poslední sem příspěvek, kde tvé nadávky ostatním ty povyšuješ na prý perly a nevinné chudáky zdejší čtenáře ty označuješ za prý svině. Bude to asi Petře u tebe nějaká velmi nepěkná diagnóza: když okolí nepřitaká ve všem tvému velikášství a právě jen té tvé prý pravdě, že?, tak ty zuříš. Dnes je už 17. listopadu 2021 a nejen že paní Irena stále mlčí, ale i zdejší web a především tady diskuze se potácí jak už neovládaný koráb na rozbouřeném moři, bez kapitána a i bez kormidelníka.
Petr napsal
Ale to se dalo čekat. Podvodníci a lháři jako paní Irena už nemají co říci a magoři a grafomani jako Nepřátelskéslovo už nemají komu co říci své zdlouhavé, trapné a zbytečné komentáře. Celé to tu vypněte, Voynichův rukopis si to nezaslouží.
přátelskéslovo napsal
Tomáši dnes je už 31. října 2021 a na tomto webu, včetně facebookového účtu, se rozlil od paní Ireny mrtvolný, mnohoměsíční klídek. Žel to napovídá tomu, že si z vás (a asi i z tebe) ona udělala velikanááánskou prču. To že to není už od počátku od ní úplně košer, myslím tím ono sdělení podrobností kolem rukopisu v podání paní Ireny a prostřednictvím těch prvních video natočených s Chaunem, tak vystupuje jako varovný vykřičník s otazníkem. Čím dál naléhavěji. Proto těm zvláště novým a sem příchozím, bez kritického myšlení a proto případným i hejlům, doporučuji věnovat výrazně větší pozornost kritice od paní Hany Borovské z 15. prosince 2020, obsah její kritiky se totiž ukazuje vůči paní Ireně jako až prorocký, odkaz máte zde: https://www.youtube.com/watch?v=0GI6kCX-FIQ&ab_channel=HanaBorovsk%C3%A1
Tomáš napsal
Víte jistě že nejste zaslepení touhou vidět to co už někdo vynalezl nebo vyluštil. Opravdu chcete vyluštit záhadu .. co pak příjde zklamání....
přátelskéslovo napsal
Tomáši, tak zaprasil jsi tady diskuzi pořádně. Tvých krátkých vstupů sem se urodilo jako václavek v lese někde na pařezu. Právě touto dobou tj. na podzim. Si to pořádně příště rozmysli. Teprve potom piš. Jestli rektifikace tak to nevím, ale téma rukopisu v podání paní Ireny zjevně spěje kam? Přece někam do oblasti mocně rektální. Poslední video a natočené už pod jinou partou než je Chaun tak bylo ze 7. června, viditelně už vařilo z vody. Dnes je už 21. října. A nic. Tady tento web viditelně nemá stále správce (proč?) a paní Irena je, důvodně dovozeno, přitom počítačově zcela negramotná: protože pro vstup alespoň do diskuze sem na webu nebo do komentářů na jejím facebookovém účtu ona žádného správce přece nepotřebuje! Tudíž vy všichni hejlové, především vy hejlové závisláci a co se mlčící paní Ireny tolik dožadujete aby promluvila, připravte se na to že vaše penízky které jste jí poslali na účet tak že také asi skončily tak nějak ... rektálně. Možná by se k věci měl vyjádřit alespoň Franta Kalouš? Ten po internetu účet paní Ireny propagoval a pěl na ni obdivné ódy. I když on odněkud z Plzeňska a do bydliště paní Ireny to je přes celou republiku, jistě se snažil ověřit stav věci? Vypadá to, že Franta mlčí a protože se za své pomýlené poblouznění stydí?
Tomáš Václavek napsal
Destilace s vodní parou
Tomáš Václavek napsal
http://rbx-exhibit2000.scs.illinois.edu/geber.htm http://rbx-exhibit2000.scs.illinois.edu/large/01_05.gif
Tomáš Václavek napsal
https://boyanmanchev.net/blog/wp-content/uploads/2020/05/Athanor-GoldInferno-scaled.jpg
Tomáš Václavek napsal
Možná i rektifikace, podle těch obrázků, ale to už bych možná přeháněl ( přeci jen to je středověk ). Většinou je tam ten např. terpén hlavní ( s největší koncentrací) , a ten destiluje při konstantní teplotě a není pak třeba destilačních pater ....
Tomáš Václavek napsal
alchymistické, oprava
Tomáš Václavek napsal
Některé znázornění vypadají jako dekonstrukce rostlinných struktur, ale taky jako Athanory, alchimistické pece, destilace (izolace) např. terpenů, silic z rostlin .... Samozřejmě pak tyto mají i léčivé účinky ... viz. ty omlazené ženy ...
Tomáš Václavek napsal
Jste na správné stopě. Merlon s okny ve zdech !!! jsou důkazem podobnosti hradu v Tridentu ....Reinkarnace přes elixír života (kámen mudrců = VĚDĚNÍ) ....Držím Vám palce...
přátelskéslovo napsal
Zuzanko, Jerryku, Simonko a Jeníku, jako správní už závisláci se budete asi muset za paní Irenou zajet, no tam do té Nové Paky nebo kam?, podívat a zjistit jak se věci mají. Jak prosté!
zuzana napsal
Dobrý den Irenko. Mám vás moc ráda. Už jste dlouho nevložia žádné nové překlady. Doufám, že se vám daří.S radostí očekávám každé nové video nebo i jen krátkou zprávu o vás. Děkuji vám
Jerry napsal
Dobrý večer. Moc se těším na další video. Přeji hodně zdaru při překládání rukopisu.
Simona napsal
Dobrý den paní Irenko,děkujeme za vaše videa.Pokračujte prosím v překladu a dál nám je sdílejte.Komu se to příčí,ten ať se nedívá. Děkuji,s pozdravem Simona
Jan napsal
Vyzrazena tajemství pozbývají hloubky a smyslu.A proto nestelme oslům na růžích a nehazejme perly sviním. milá paní Irenko pokračujte dál ve své upřímné snaze.
přátelskéslovo napsal
Josef Zlatoděj: tak ono jednou za čas přijde karta na betla nebo na durcha. Což samo o sobě není běžné. Pokud se karty navíc pokaždé zamíchají. Někde se nemíchá. Máš pravdu: když přijdou nezvykle silné karty ve všech zbývajících (třech) barvách tak potom to, co píšeš, možné je. Záleží i na tom co za mariáš (a v kolika) se hraje. Ještě asi víc na zkušenostech toho, proti komu hraješ. Zkušený protihráč, jen na držení trumfů (i s případně esem) ale při jinak totál slabých svých kartách, tak by tobě tu hru oflekovat neměl. Takže by byla složena. Nehrála by se! Zpět k záhadám a jejich řešení. Na příkladu toho mariáše je vidět, jak důležitý je mix osobních nabytých znalostí (vědomostí) a případných náhod, třeba jaké kdo dostane do hry karty. Někdy se s řešením problému bez přišlé náhody jen těžko hne dál. Při pátrání kolem záhad. Jeví se to téměř někdy vyloučené. A ta náhoda, na kterou se jako na smilování čeká? Tak ta bývá (obecně jako pojem) označována jako prý anonymní Bůh. Tímto se z jiné strany dostáváme ke slovníku paní Ireny. A jejích obdivovatelů. Kde slovo Bůh/Boží se vykytuje nápadně přebohatě. I tady na webu. Také ke zdejším příspěvkům Martina: on píše o možném zapojení (jak s věcí dál pohnout a když zoufalost vrcholí?) metod jaksi mimosmyslových. Ano? Nebo ne? Tak co třeba vytipování možných, dosud neznámých podzemních prostor při hledání ztracených pokladů. Do starého hradu nebo pevnosti z 2. světové se pozve proutkař. Nebo postačí doma podrobnější mapa a siderické kyvadélko? Někdy se dobře okotí. Je to potom jen další náhoda? … nebo je to krůček už i k opatrnému, postupnému potvrzení použité metody? Jsou to otazníky do asi věčné pranice. Také to ale může být v těch některých koncích dost nebezpečné: v minulosti a když jiné prostředky selhaly nebo chyběly, tak za důkazní prostředek byl vzat výsledek zkoušky, kde se záměrně očekával/provokoval zásah nadpřirozených sil - byl to tzv. Boží soud. Tam už šlo opravdu o život. V případě prý zázračného vyciťování prý slova Božího paní Irenou a nad VR tak ještě o nic takového, naštěstí a zatím?, nejde :-) Těšme se z léta, ještě je před námi více než ½ prázdnin!
Josef Zlatoděj Prof. napsal
pratelske slovo, vemu to hopem. Uhrat tech sto sedum cervenejch = DE. Je to samozrejme snazsi nez rozlousknout voynicha. STO a sedma nakonec. Ja vim zni to blaznive, ale jak pisu DE To. ( spousta mariasniku je ztoho vykulena, ale JA to bezne hraju ). Jinak rejzu Igora bych do toho netahal, ten jiste prozrel a dnes uz vi ze si pekne nabeh.
Stránka: 123456

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat

Flag Counter