Kniha návštěv

Na tuto stránku prosím vložte vaše názory či připomínky. Neslušné či dehonestující příspěvky budou mazány.

Napište číslo 100 slovem
přátelskéslovo napsal
Příchozí nahodilí návštěvnici tohoto webu! A zdejší Knihy návštěv! Také i vy všichni další, vy kteří opakovaně a už 14 měsíců zjišťují, že od paní Ireny je zde a jinde po internetu (a nejen tam) až hrobové ticho! Paní Irena rajtuje na černém kozlu a na své závisláky a na platící hejly nemá proto čas. Už těch 14 dlouhých měsíců. Její tiskový mluvčí František K. (=Kalouš?) je také z podobného těsta: rád se prý dívá na kozy, jen už nenapsal jestli na ty humanoidní ženské nebo svým zoofilním pohledem na ty opravdu kozí. Případný zvědavec se může na internetu doklikat na fotku pana tiskového mluvčího a tipovat, jestli platí to nebo ono případně obojí? Stále také on neodpovídá na onu základní a zde opakovaně pokládanou otázku - PROČ SE PANÍ IRENA PŘED VEŘEJNOSTÍ SCHOVÁVÁ?! Za těchto okolností: PANÍ IRENĚ UŽ ŽÁDNÉ PENÍZE PROTO NEPOSÍLEJTE! Také zde, stále je 8. srpna 2022, podobně připomínám abyste hned zítra a pokud jste to nestihli učinit dnes: OKAMŽITĚ ZRUŠTE VE VAŠÍ BANCE VÁŠ PŘÍPADNÝ TRVALÝ PŘÍKAZ, KTERÝM PENÍZE PANÍ IRENĚ POSÍLÁTE OPAKOVANĚ!
František K. napsal
Pochlap se a dej taky nějaký dukáty Skrblíku. Uvidíš jak si pak voddychneš a jak tě bude líp.
František K. napsal
Tebe tak potkat to je můj sen trubko. Jedeš tady rouro už pěkně dlouho tu svou obehranou písničku , plkáš dokola jak magor že je někdo schovanej.. A k tomu všemu tady nabádáš rozumný lid aby nic nikomu neposílal. Protože to tě rve žíly . Tobě nikdy nikdo nic nepošle protože jsi Gatfl\y. Di už do p......., no víš kam , tam kde slunce nesvítí. Jo rajtujeme na kozlu. Co je tobě sakra do toho ? Ty si můžeš tak maximálně vyhonit péro. I když na druhou stranu jak říkal Seneca. Píchaj jenom slaboši co nemaj sílu vyhonit si péro. Používaš modrou tabletku ? Zatíim se měj fajn. A co je mě do nějakýho Davida ? Svobodná volba. To je každýho věc. Končim du se podívat na kozy.
přátelskéslovo napsal
Františku K. (=Kalouši?), stále je dnes toho 8. srpna 2022. A stále jsi neodpověděl na základní otázku: PROČ SE PANÍ IRENA PŘED VEŘEJNOSTÍ SCHOVÁVÁ?! To co i ty zde setrvale předvádíš tak také už nese, žel, znaky šejdířství! A tím pádem i podvodného jednání. Paní Irena, pokud budeme slovíčkařit, tak nemá co přece překládat! Paní Irena má totiž v prvé řadě veřejně obhájit prolomení šifry, tedy má obhájit to co ona směle (a viděno dnes že velmi drze) tak veřejně ona prohlásila. Tj. že rukopis ona prý rozluštila. Je to veřejně uvedeno také v zápatí i této webové stránky. Hned vedle veřejného oznámení, že stránky prý nemají správce. Což samo o sobě je velmi varovné. A teprve až potom, to co z toho rozšifrování kloudného vzejde, tak ať si dotyční přeloží třeba do své maďarštiny nebo do své svahilštiny. Nebo do současné češtiny. Jak libo a jako příklad. Místo toho ty, Františku, po 14 měsících a kdy se po paní Ireně příslovečně slehla zem, tak neustále opakuješ ty samé nesmysly: o prý nutnosti výdrže. Dokonce jsi se i pokusil tady jednou proto vystoupit pod jménem paní Ireny a začal jsi, už pod svým jménem, na toto průhledně falešné vystoupení tak směřovat pozornost odjinud na internetu. Kde se po paní Ireně úpělo. Nechutné toť chování. Po internetu a i tady na webu a i když paní Irenu nevidět a neslyšet 14 posledních měsíců, tak stále podstrkáváte číslo jejího neveřejného bankovního účtu. Kam mají hejlové prý posílat své peníze. Ale hejlové si přece nepřejí, aby za jejich peníze paní Irena (po tak dlouhou dobu co mlčí a nevidět) rajtovala na černým kozlu a pro ně čas už neměla natož čas na nějaký prý překlad: na to jí hejlové peníze přece neposlali! A co se týče tebe Františku, tak zde nejsi a ani v historii paní Ireny první osobou kterou ona zblbla a využila. Místo sebe nastrčila! Osobou, která jako ty podlehla jejímu brebentění o prý Synu Božím Ježíši Kristu a že se o tom prý píše v rukopisu. Najdi si Františku začátek tady Knihy návštěv, dnes to je stránka označená číslem 6, no a tam příspěvek pana Davida. Také i on tam píše o poselství Božím obsaženém v rukopisu. Také píše o slovu Božím a které prý paní Irena přináší. Ale tam také píše o smrti. Jak prorocké, i když příspěvek pana Davida jako celek vnímavého čtenáře už tehdy musel znepokojit: totiž pan David, posléze a využit paní Irenou, spáchal sebevraždu. No a nastoupil jsi ty, Františku. Paní Irena rajtuje minimálně oněch 14 posledních měsíců na černém kozlu, cha, chááá, no a ty abys se kvůli ní dal i ukřižovat, že? Před tím tady umanutě a do poslední chvíle obhajuješ neobhajitelné. Já to tady stále přátelsky píšu. I pro tebe!
František K. napsal
Před tebou by se měl schovat každej Šťouro. Přeložit rukopis není žádná maličkost a tak vydrž. Podívej na síť, kolik vědců shořelo jak papír vod sekaný. Zadruhý to co vydalo Siloe stojí 7 000 euro. A nikdo nemá ani páru o čem se tam píše. Kolik si myslíš že bude asi tak stát překlad, kde bude jasně a zřetelně napsáno to co je v jeho textu psáno . Hooodně víc než to kolik stojí ta replika od Španělů. Tak nám dej čas. Pak si budeš moct taky koupit ten překlad i s věnováním. Které bude znít :Gatflymu za podporu, s láskou věnováno autorem.
přátelskéslovo napsal
Františku K. (=Kalouši?) sice tu věrně držíš pro paní Irenu svoji zapomenutou stráž, no ale opět jsi pomateně neodpověděl na jednoduchou a přímo položenou otázku: PROČ SE PANÍ IRENA PŘED VEŘEJNOSTÍ SCHOVÁVÁ?! Dnes tj. 8. srpna 2022 už to je více než právě uplynulých 14 dlouhých posledních měsíců! Pomatený jsi také proto, že nikoli tady na webu a jak píšeš, ale u sebe v bance si mají dotyční dnes nezapomenout zrušit případný trvalý příkaz (na paní Irenu) no a ti ostatní další? Po zásluze tvé a paní Ireny, za těch právě uplynulých 14 měsíců, tak paní Ireně neposlat na její neveřejný bankovní účet už ani ten další pětník! Františku, tím že ty umanutě neodpovídáš na to PROČ se paní Irena před veřejností schovává, tak sám tím zavdáváš k tomu aby čtenářstvo hledalo odpovědi samo. Úpícím závislákům a platícím hejlům jsem tu opakovaně v čase doporučil, aby za paní Irenou do Nové Paky zajeli a zjistili jak se věci mají. Buď úpět potom přestanou nebo ... budou naopak úpět potom ještě víc? Tobě (a některým ostatním dalším které ona zblbla?) slíbila paní Irena že když budeš její věrný fámulus (=podržtaška) tak za odměnu nejméně to Království Nebeské, že? Tak co třeba tady tato možná odpověď na to, co je s paní Irenou a když ty tolik zarytě mlčíš: paní Irena si mezitím pořídila černého kozlíka, no dnes už bude z něho velký černý kozel a s patřičně vyvinutým vybavením, no a těch 14 posledních měsíců a co ona pro veřejnost je neviděna a neslyšena ... tak že ona na tom černém kozlu rajtuje? Do až jejího zemdlení a několikrát denně? A je tobě takhle obrovitánsky tím i nevěrná? To tobě, Františku, vůbec nevadí? Toho černého kozlíka a jako prý návod, tak paní Irena také vyčetla v tom V. rukopisu? Těch otázek je, Františku a jak vidíš vlastně čteš, hodně moc a jsou čím dál více naléhavější!
František K. napsal
Že jsi bezvýznamný to je snad každému jasné. A že sem píšeš furt blbosti to je taky dobře vidět trubko .Zruš se sám. Tady se nic rušit nebude. Vše funguje kvalitně ty jeden vodhalenej mentále..
přátelskéslovo napsal
Dnes je už 8. srpna 2022! Jen pro připomenutí ke včerejšku. Kdy byl ten výroční den. Mlčení paní Ireny. V délce dlouhých už posledních 14 měsíců! Příchozí čtenáři a abyste se nemuseli zpětně prokousávat včerejším tady textem. Totiž už i František K. (=Kalouš?) a jako tiskový mluvčí paní Ireny to sám svými uhýbacími manévry včera zde potvrdil. Takže: NEZAPOMENULI JSTE ZRUŠIT V BANCE VÁŠ TRVALÝ PŘÍKAZ NA NEVEŘEJNÝ ÚČET PANÍ IRENY? Pro ostatní další a i pro ty sem nově zvědavě příchozí: UŽ NEPOSÍLEJTE PANÍ IRENĚ NA JEJÍ NEVEŘEJNÝ ÚČET ŽÁDNÉ DALŠÍ PENÍZE! Proč? No především také proto, že jsme se stále nedočkali věrohodné odpovědi a na jednoduchou otázku: PROČ SE PANÍ IRENA PŘED VEŘEJNOSTÍ SCHOVÁVÁ?!
přátelskéslovo napsal
Františku K. (=Kalouši?) je to od tebe dnes (7. srpna 2022) paráda a umocněno na několikrát! To jak jsi se tu, jako tiskový mluvčí paní Ireny, tak postupně odkopal. Tedy se tu odhalil. Že mentálně jsi na úrovni kedlubny. Protože opakovaně jsem tebe upozornil a jak je možno číst tak marně, že tady tento web není o mé maličkosti. Je bezvýznamná. Ale že má být o paní Ireně a o jejím drzém prohlášení. Že to prý ona vyluštila V. rukopis a že proto ona chce aby jí hejlové posílali své peníze. Na její neveřejný bankovní účet. Přitom už posledních 14 měsíců ona ale mlčí. Hejlové mají posílat peníze paní Ireně také proto, že prý se vrátí zpět sem k nám Syn Boží Ježíš Kristus. A to prý v duši vyvolené člověka, který ho prý ctí. Svíčkové báby a svíčkoví dědci jsou z toho potom přímo u vytržení ... alelujá! Alelujá! Ovšem posledních 14 měsíců mlčení paní Ireny je, pro tyto poblázněné blouznivce a bludaře, tak od paní Ireny chování na hraně přímo už sadismu! Blouznivci a bludaři totiž různě po internetu úpí. Paní Ireny se marně dožadují. K tomu ty a jako ta stále nechápající kedlubna jsi ani tentokrát zde neodpověděl na onu základní otázku: PROČ SE PANÍ IRENA PŘED VEŘEJNOSTÍ SCHOVÁVÁ?! Tvé opakované mlčení, co se týče přímé odpovědi a naopak tvé průhledné odvádění pozornosti a třeba směrem ke mně, je ale také odpovědí! Sám jsi tu tímto dal čtenářům jednoznačně najevo, čtenářům kterým zbylo alespoň něco z racionálního uvažování, TAK ABY PANÍ IRENĚ NEPOSLALI NA ÚČET UŽ ANI TEN PĚTNÍK! A já doplňuji, aby ti co se kdysi rozhodli podpořit paní Irenu opakovaně, prý na podporu překladu, tak aby už hned zítra tj. v pondělí u své banky zrušili svůj (na paní Irenu) trvalý příkaz! Není totiž na co čekat!
František K. napsal
ZEPTEJ SE SÁM TY ZVĚDAVČE JEDEN DRZEJ. MĚ SE NEPTEJ . JINAK DNES PŘIŠLO TAK BAJVOKO NĚCO OKOLO 15 000 EURO. KDYŽ SEM DÁŠ TVOJÍ ADRESU TAK TĚ NĚCO POŠLU. ABYS TAKY NĚJAKOU TU KORUNU MĚL STAROSTO. NIČEHO SE NEBOJ A HEJBNI KOSTROU ONANE. NEŠEL BYS DO TROJKY ? PO JAKÝM ČÍSLE SE POTÍŠ ? JÁ PO ŠESTÝM. ZVLÁDNĚŠ TO TAKY TAK ? NEBO DOKÁŽEŠ JENOM PRUDIT ŠTOURO. TEBE ZAJÍMAJÍ JEN PRACHY, NEDĚLÁŠ NA FINANČÁKU ? TO BY SE MÁM MOHLO I HODIT. MOHL BY SI NÁM PORADIT KAM S PRACHAMA AŽ JICH BUDE VÍC NEŽ DOST. KAM JE NARVAT KDYŽ JE TA INFLACE VŠUDE. DO NEMOVITOSTÍ, NEBO DOBREJCH AKCIÍ. VŠAK TY SI UŽ JISTĚ PORADÍŠ. ZATIM PA MĚJ SE FAJN A PODUMEJ . HLAVNĚ SE TADY UKAŽ. TAK TĚ BRZO ČEKÁME.PUSINO.
přátelskéslovo napsal
Františku K., paní Irena už 14 měsíců důsledně mlčí! Schovává se před veřejností. Veřejností těch kterým namluvila, že prý ona vyluštila V. rukopis a že prý se proto očekává brzký příchod Božího Syna Ježíše Krista v duši vyvolené. Tobě asi Františku namluvila, že tou duší vyvolenou budeš právě ty? ... nebo ... že ty si pravidelně pouštíš s paní Irenou ta její videa a masturbuješ u toho mohutně?, protože jsi tam někde až v Plzni a paní Irenu máš daleko, fyzicky to je přes celou republiku, ona je totiž až někde v Nové Pace. Ať tak nebo onak, přišel jsi mámením paní Ireny o poslední soudnost a tím i o rozum? Odpověz přece tady už konečně na onu základní otázku a pravdivě bez vytáček: PROČ SE PANÍ IRENA PŘED VEŘEJNOSTÍ SCHOVÁVÁ?! A protože veřejnost odpověď nezná, tak do té doby a vy co to čtete: NEPOSÍLEJTE PANÍ IRENĚ NA JEJÍ NEVEŘEJNÝ ÚČET UŽ ŽÁDNÉ PENÍZE! Dnes je stále 7. srpna 2022.
František K. napsal
TY ŠŤOURALE. TY BUDEŠ MÍT PĚKNĚ VYPUCOVÁNO NA CIMBUŘÍ.
František K. napsal
JEN POSÍLEJTE PENÉZ NENÍ NIKDY DOST. KORT V DNEŠNÍ DOBĚ. DĚKUJEME VŠEM DOBRÝM DUŠÍM. ŠŤOURALA SI NEVŠÍMEJTE.
přátelskéslovo napsal
Dnes je stále ještě 7. srpna 2022. Františku K. (=Kalouši?) tak právě proto zde já píšu. Jako naléhavé mé varování! Všem nově příchozím. Varování také i už zavedeným zde závislákům a platícím hejlům. PANÍ IRENĚ UŽ ŽÁDNÉ DALŠÍ PENÍZE NEPOSÍLEJTE! NEPOSÍLEJTE! Jak to stále více totiž vypadá, po 14 měsících ticha a dle zdejšího vystupování Františka jako tiskového mluvčí paní Ireny, tak byste ty peníze poslali šejdířům a podvodníkům? Pomatený František už zde navíc píše jakoby za sebe v množném čísle a jako nějaký schizofrenní hermafrodit, tedy že polovinou on je František (s kuličkami?) a jeho druhá polovička že je ta paní Irena (s pipinou?), no a pro svíčkové báby (a pro svíčkové dědky) co to tady pořád ještě čtou se právě teď on naposledy podepsal ... na samý závěr ... jako Ježíš Nazaretský, král židovský! Přitom tady to má být údajně onen vážně míněný web o Voynichově rukopisu? Zanícení Františka pro paní Irenu je už důvodně chorobné, zcela nekritické a že by se on dal kvůli paní Ireně i ukřižovat, ukřižovat kvůli ženštině žel velice jak se ukazuje pochybné, tak je jeho soukromá věc. Před tím ukřižováním by měl ale on odpovědět na základní otázku a kterou tu opakuji: PROČ SE PANÍ IRENA PŘED VEŘEJNOSTÍ SCHOVÁVÁ?!
František K. napsal
Seš jak vohraná deska Šťouro. Pindáš ptákoviny. Lid posílá furt prachy a i já jsem rád, že tomu tak v dnešní době recese je. Každá koruna dobrá. Děkujeme všem. INRI.
přátelskéslovo napsal
NALÉHAVÉ! PANÍ IRENĚ UŽ ŽÁDNÉ PENÍZE NEPOSÍLEJTE! UŽ JÍ NIC, NA ZDE ZVEŘEJNĚNÝ ÚČET, TAK NEPOSÍLEJTE! Dnes je totiž už 7. srpna 2022, výroční to den. Kdy paní Irenu veřejnost viděla a slyšela před dlouhými 14 měsíci brebentit k V. rukopisu naposledy! Navíc zde na webu, který nemá už dlouhodobě správce a viz dole pata těchto stránek, tak za paní Irenu vystupuje pomatený František K. (=Kalouš?): to znamená, jako kdyby paní Irena byla negramotný idiot a nebyla se schopná obhájit sama, že? Nejenom obhájit zde na webu, ale také pod natočenými video a na její facebookové stránce a kde se jí lidé ptají na rukopis. A také se jí oprávněně ptají co s ní je a protože to ticho od ní je těch 14 posledních měsíců vskutku hrobové! Je tedy paní Irena negramotný idiot? Já si to nemyslím a protože ten spektákl (co by už fraška) k rukopisu a v podání paní Ireny tak nese žel znaky podvodného jednání. Takový podvodník a šejdíř jistě není rád, tj. když předvede číslo a nachytá na něj hejly a pumpne je, aby potom na něho bylo dál vidět. Zdekuje se a je ticho po pěšině. Také si změní třeba vzhled? Aby nebyl tolik poznatelný. Tedy potřebuje si osvojit novou identitu, že? Nedivil bych se proto, kdyby paní Irena dnes už vypadala hodně jinak. Jinak než jak ji znají její závisláci a platící hejlové z těch video, které ona před už dlouhým časem natočila k rukopisu. Paní Irena třeba se změněným účesem a především vyzývavým přelivem, to aby u pozorovatele byla odvedena pozornost od tváře, že? No a pomatený František K. je pomatený také zde právě proto, že dosud a ani na kolikeré výzvy a jako tiskový mluvčí paní Ireny neodpověděl na onu dnes základní otázku: PROČ SE PANÍ IRENA PŘED VEŘEJNOSTÍ SCHOVÁVÁ?!
František K. napsal
Tě praskla žilka Magore ? Dobří lidé posílají prachy furt a to tě štve Šťourale. Až budeme mít dost tak to samozřejmě ohlásíme zde na webu. Zatím to dost není a tak to rušit ještě nebudeme. Děkuje všem co nám eura, dolary a koruny posílají. Je vidět že to jsou velice dobří občané, kteří nás tímto velice dobře podporují v naší práci. A to je dobře , to se cení. Až bude účet plnej, tak založíme novej, aby bylo furt kam posílat nějakou tu měnu. Zdravíme všechny ve světě, máme všechny rády. Máme výročí a tak si dnešní den pořádně oslavíme. Amen.
přátelskéslovo napsal
UŽ PANÍ IRENĚ PROTO ŽÁDNÉ PENÍZE NEPOSÍLEJTE! A pokud jste se v minulosti rozhodli podporovat ji pravidelně, TAK ZRUŠTE OKAMŽITĚ U VAŠÍ BANKY NA PANÍ IRENU VÁŠ TRVALÝ PŘÍKAZ! Proč? Dnes je totiž už 7. srpna 2022! Výroční to den, kdy veřejnost paní Irenu, před dlouhými 14 měsíci, viděla a slyšela naposledy. K jejímu údajnému překladu rukopisu. Přesto i dnes jsou po internetu stále rozmístěny její výzvy, aby jí hejlové posílali peníze, a to na její neveřejný bankovní účet. Prý na podporu překladu, ale ani ty dílčí nové výsledky za posledních 14 měsíců od paní Ireny nevidět. Asi už jen svíčkové báby (a svíčkoví dědci jako je Franta Kalouš!) a kteří se nechali pomateně zblbnout paní Irenou, o prý přicházejícím vtělení Ježíše Krista do prý duše vyvolené, tak pořád věří že si z nich paní Irena neudělala dobrý den. A nesměje se jejich velké naivitě a blbosti. Ale ona se jim a za jejich peníze žel právě že směje! Až se za břuch popadá? A pohrdá jimi současně! Pohrdá, protože ani zde na webu a ani na Facebooku a ani pod dříve natočenými video ona důsledně neodpovídá na dotazy. Z mlčení ji nevyvádí ani úpění pomatenců, které ona nejdříve zblbla a kteří se jí potom dožadují. Je to jedno velké FUJ! Fuj, fuj, fuj aneb jedno velké od paní Ireny chucpe!
přátelskéslovo napsal
Dnes je, Františku, už 6. srpna 2022. Tedy zítra bude, i pro tebe jako pro pomateného podržtašku paní Ireny, výroční den kdy veřejnost tuto paní Irenu viděla a slyšela ... před už dlouhými 14 měsíci ... tak naposledy! Pomatený jsi Františku také proto, že na webu údajně k V. rukopisu a k paní Ireně, která prohlásila že údajně rukopis ona rozluštila a proto jí mají hejlové posílat své peníze na její neveřejný bankovní účet, tak ty zde píšeš a už opakovaně zcela od věci tj. ty píšeš tady k mé maličkaté bezvýznamnosti. Já ale neprohlásil veřejně, jako paní Irena, že jsem rukopis rozluštil a ani veřejně já nežádám hejly (jako paní Irena) aby mně posílali proto své peníze. Na neveřejný můj účet. Takže ty zde, Františku, opakovaně spamuješ. František K. (=Kalouš?) jako profláknutý už spamér a už notorický zapomnětlivec. Stále jsi totiž za paní Irenu neodpověděl na onu dnes už základní otázku: PROČ SE PANÍ IRENA PŘED VEŘEJNOSTÍ SCHOVÁVÁ?!
František K. napsal
Jo zmatenej a pomatnej seš tady jen a jen ty šťourale zvědanej. Vem si tabletku.
přátelskéslovo napsal
Františku K., dnes je už 4. srpna 2022! Takže chybí už pouhé 3 dny k výročí, kdy veřejnost viděla a slyšela paní Irenu k V. rukopisu klábosit (= brebentit, žvanit neboli žvástat, tlachat, planě hovořit atp.) naposledy před dlouhými 14 měsíci! Ani tentokrát jsi, jako její tiskový mluvčí a čím dál více zmatený v prostoru a času, zde neodpověděl na základní otázku: PROČ SE PANÍ IRENA PŘED VEŘEJNOSTÍ SCHOVÁVÁ?! Šejdířka a podvodnice k tomu důvody má, tak platí to i pro paní Irenu? Za sebe a vzhledem na okolnosti se obávám že ano. Tvá viditelná zmatenost ba pomatenost je doložitelná už jen z toho, že pokud si i na této stránce tohoto webu najedeš, Františku, na zápatí této stránky tak máš to tam černé na modrém a cituji: "STRÁNKY PROZATÍM NEMAJÍ SPRÁVCE". Dříve tam bylo uvedeno jméno jistého Jana Hejtmana a což se shoduje s údajem na NIC.CZ tj. kdo je majitelem této domény (tohoto webu) a on je také z Nové Paky. Hejlové, kteří posílají paní Ireně peníze na její neveřejný účet, by se měli zajímat PROČ tento Jan Hejtman se správcovstvím webu paní Ireně seknul? Tedy hodil paní Ireně správcovství webu na hlavu? Žel, formálně je on ale stále veden jako majitel této domény a kde se hejlové veřejně vyzývají k tomu, aby oni posílali peníze na údajný překlad rukopisu: už to bude ale 14 měsíců a ani dílčí výsledky od paní Ireny stále nevidět a neslyšet. Pokud některý z platících hejlů usoudí, že byl paní Irenou podveden a obrátí se na policii ČR, tak žel i po panu Janu Hejtm,anovi bude policií požadováno vysvětlení. Možná by tomu předešel, kdyby toto vysvětlení pan Jan Hejtman uvedl právě teď a právě zde?
František K. napsal
Nemá správce jo ? :-) Kecko :-)
přátelskéslovo napsal
Dnes je už 31. července 2022. To píšu také proto, že tento web prý nemá správce: není nikdo, kdo by mohl automatickou dataci k příspěvkům zde zajistit (jinde v diskuzích samozřejmost) a protože to bývá důležité. Také proto důležité, že paní Irenu veřejnost k rukopisu viděla a slyšela naposledy před už hodně dlouhým časem. Za týden tomu bude už 14 měsíců! A já na tuto okolnost, tedy že "výsledky" paní Ireny nikde ale stále ona vybízí aby jí hejlové posílali peníze na její neveřejný účet, tak upozorňuji. Františku K. (=Kalouši?) že ty jsi viditelně nepoučitelný? Na mé maličkosti, opakuji tady už po kolikáté, tak přece nezáleží: já jsem totiž neprohlásil (a vícekrát) že jsem vyluštil V. rukopis ale to paní Irena, já se s údajným vyluštěním neobrátil na veřejnost ale to paní Irena, já nevyzývám veřejně hejly aby mně posílali své peníze aniž bych prolomení šifry věrohodně obhájil ale to paní Irena, no a navíc ona žádá posílat peníze na její neveřejný účet. JE PANÍ IRENA PROTO ŠEJDÍŘKA A PROTO TAKÉ I PODVODNICE? Já si to už dnes (je 31. července 2022) myslím a paní Irena je toho ukázkový příklad! Františku K., ty jako tiskový mluvčí paní Ireny, stále se průhledně vyhýbáš odpovědět na otázku: PROČ SE PANÍ IRENA PŘED VEŘEJNOSTÍ SCHOVÁVÁ?!
František K. napsal
Jo stojíme na ramenou obrů. Ty se budeš furt plahočit jak ten brouk, který tlačí svou kuličku v prachu tvého smutného života. Založeného na šťourání a provokacích. Ty budeš ta stará estebácká škola, udavač a soudruh. Na nás ale nemáš. Dnes je přesně tuten den. Ty znáš akorát kalendář. A to je sakra málo. Voynich je na tebe složitej Šťouro. Na něj nemáš gebíry.
přátelskéslovo napsal
Dnes je stále 30. července 2022. Františku, tak opět jsi neodpověděl na základní otázku: PROČ SE PANÍ IRENA PŘED VEŘEJNOSTÍ SCHOVÁVÁ?! Bude to totiž brzy už 14 dlouhých měsíců: co ji její závisláci viděli naposledy (a proto z toho různě po internetu úpí a ptají se a vyprahle se jí dožadují) no a také její hejlové nevidí ani ždibec z toho, na co jí poslali oni peníze. Místo toho tady na webu, který ale nemá prý ani správce, a i jinde tak za paní Irenu vystupuje nějaký Franta K. (=Kalouš?) a jako kdyby paní Irena byla totál negramotná a nesvéprávná? Stejně tak paní Irena dlouhodobě neodpovídá, tj. sama za sebe, ani na jejím Facebooku a ani v komentářích pod těmi "jejími" video na YouTube. Teď se od tebe já a zdejší obecenstvo a místo odpovědí dozvídáme, že paní Irena nejen že ten překlad rukopisu vyciťuje (a jak sama prohlásila) ale že navíc dle dnes tvého prohlášení ... oba jste prý mágové! A shlížíte vy oba Bohem vyvolení shora na nás ostatní co stojí kdesi dole v řadě. Takže je to na psychiatrickou diagnózu a pro vás oba? Já si to už dnes, opakuji že je 30. července 2022, tak ale nemyslím! POSTUP PANÍ IRENY DLE MNE NESE DNES UŽ ZNAKY PODVODNÉHO JEDNÁNÍ. A jaký prý tajný účet máš, Františku, na mysli? Já zde píšu o neveřejném účtu paní Ireny a kam mají hejlové posílat jako prý dar své peníze a prý na překlad. Jenže výsledky nevidět! Hejl, který paní Ireně odeslal v roce 2021 v souhrnu částku 15 tis. Kč a více (jak se právě dívám na daňové předpisy) by se asi měl začít a to brzy na finanční správě proto starat: zda-li paní Irena také tento dar letos tj. v roce 2022 i řádně za rok 2021 zdanila? Pro finanční správu ten její účet totiž neveřejný není ... a tajný už vůbec ne :-)
František K. napsal
V něčem máš pravdu Štourale. Irenka je vyvolená. Já samozřejmě také jsem Bohem vyvolen. S tím se musíš samozřejmě smířit a čekat ve frontě, která je dlouhá až přijdeš na řadu. Je mnoho povolaných, ale jen velice málo VYVOLENYCH. Někomu je to holt dáno a tak má před jinýma velkou výhodu pochopit spoustu věcí, které jsou před ostatníma ukryté za oponou tajemna. Jako mág , který zná a ví daleko více než většina běžné populace, kam se jistě řadíš i ty. Jak už jsem také psal a ty jsi to jistě četl, tak ani Já a ani Irenka se neschováváme před nikým. Není potřeba se schovávat a tak si to řádně zapiš za ušiska ty jeden agente. Když budeš mít čas tak zajeď sem k nám do Paky a dáme si kafe a poklábosíme o rukopisu, který tě jak je z tvých komentů zřejmé dost zajíma ty naše malá trumpeto zvědavá. Ukážeme ti také tajný účet a samozřejmě tě proplatíme zpáteční jízdenku na dráhu. Tak se nebuj a přijeď.
přátelskéslovo napsal
Dnes je už 30. července 2022! Proč Františku, pro mnohé i velmi překvapivě, bylo tebou použito ono MNOŽNÉ ČÍSLO?! Když paní Irena, na údajném překladu rukopisu, může pracovat a jako jediná jen ona sama? Můžeš to zde vysvětlit? Prý totiž byla a i s tou Novou Pakou (jako místo jejího osvícení) a v onen teď čas (až po mnoha staletích!) právě jen ona tedy ona paní Irena (jediná!) k tomu vyvolená? Aby prý tak údajně a právě jen ona zprostředkovala předání v rukopisu skrytého ... prý Božího poselství! Všem lidem. Hm. Už také paní Irena proto vybrala tedy označila ... KDO je, tedy KOHO tělesná schránka a v ní ČÍ jeho Duše vyvolená, bude onen SCHIZOFRENNÍ šťastlivec a protože krom sama sebe bude on hostit ... navíc ... také i prý Božího Syna Ježíše Krista? Protože kdo nevěří ať tam běží ... tedy běží se podívat alespoň na úvodní stránku právě zde, tj. tady na tomto webu? Máš to být ty, Františku Kalouši, koho paní Irena označila? Nebo to bude vaše tj. s paní Irenou společně uplácané děťátko, které publiku vy předvedete? A budete s ním jezdit na estrádní vystoupení a po poutích? Svíčkové báby se budou svíjet v radostných křečích ... a proto mošna se vám bude plnit penízky? Nebo se paní Irena jako prý Duše vyvolená prohlásí ona sama?, no protože bez jejího a právě zázračného prý vyčuchávání by nebylo ani onoho jejího prý překladu? Jak Františku tímto ty vidíš, když zatvrzele ty neodpovídáš na základní otázku tak ty další otázky jen dál a dál ty množíš! Základní otázkou totiž stále je a i v době co tady toto píšu: PROČ SE PANÍ IRENA PŘED VEŘEJNOSTÍ SCHOVÁVÁ?! TO JEJÍ SCHOVÁVÁNÍ BRZY BUDE UŽ DLOUHÝCH 14 MĚSÍCů!
František K. napsal
Všetečné slovo zvědavé. Se neschováváme , pracujeme na překladu, tak vydrž nedočkavče. Přeložit text rukopisu je dost , jak jistě i sám uznáš složité a zabere nám to spoustu času. Tak vydrž chce to čas a pak jistě budeš spokojený. Máme tě rádi, jsi naše sluníčko. Jako bonus dostaneš od nás první výtisk i s naším autogramem.
přátelskéslovo napsal
Dnes je už 29. července 2022! Překulíme se brzy do začátku srpna a bude asi pro hejly a závisláky další smutné výročí: tedy bude to už dlouhých 14 měsíců co oni viděli a slyšeli paní Irenu naposledy! Ale peníze dle výzev, na její neveřejný bankovní účet a prý na podporu překladu, tak mají prý hejlové posílat i nadále. FRANTIŠKU KALOUŠI, PROČ JSI ZDE STÁLE NENAPSAL ODPOVĚĎ NA JEDNODUCHOU ZÁKLADNÍ OTÁZKU: PROČ SE PANÍ IRENA PŘED VEŘEJNOSTÍ SCHOVÁVÁ?! Ještě jednou otázku opakuji: PROČ SE PANÍ IRENA PŘED VEŘEJNOSTÍ SCHOVÁVÁ?!
přátelskéslovo napsal
Františku K. tak přes kopírák se tady a jako tiskový mluvčí paní Ireny vyjadřuješ ty. Já píšu o tom, že po paní Ireně se už více než 13 měsíců slehla, z pohledu vámi poblázněné části veřejnosti a vámi napálených hejlů, tak zem! Ticho po pěšině. A ten neveřejný bankovní účet, který jsi na internetu paní Ireně vypropagoval také ty a který i dnes vyzývá hejly aby vám posílali peníze, je už jen žel zakysle zkvašenou a nahnilou třešinkou na zkaženém, notně už plesnivém celém tom vašem dortu. Příměrem. Dort je zde téma Voynichova rukopisu a které jste, žel a ve vašem podání, využili a takto zneužili. Tak neodváděj pozornost k mé osobě. Na mé maličkosti přece vůbec nezáleží. Záleží ale na tom, aby vaše podlé jednání bylo pojmenováno a aby se neopakovalo jinde a jindy v budoucnu. Dnes je stále 19. července 2022. Jak je vidět tak držíš zde na webu pro paní Irenu svoji věrnou stráž, jako její čoklík opravuji že fámulus, tak piš zde o paní Ireně a proč se před veřejností schovává. A nepiš o mně.
František K. napsal
Píšeš jak přes kopírák. Furt jen prachy, prachy, prachy a prachy. Ty budeš dřít bídu s nouzí furt. A tak tě zbejvá jen závidět. Je to tvůj osud a tak se s tím už konečně taky smiř. Kňourale.
přátelskéslovo napsal
Františku obluzený, důvodně máš s tabletkami právě ty velké zkušenosti, že? Proč sem ty píšeš o tabletkách a na webu, který ale má být k Voynichovu rukopisu? Proč tak jako tiskový mluvčí a už přes 13 měsíců mlčící paní Ireny ty činíš? Odpověď se nabízí sama: vyhlášená psychiatrická léčebna Dobřany je u Plzně a ty jsi prý také od Plzně a tak zde, v Dobřanech, máme hledat odpověď na to PROČ ty s paní Irenou provádíte to - co provádíte? Váš kalkul, že psychiatrická diagnóza vás oba ochrání před vaší trestní odpovědností, to až některý z oklamaných hejlů co poslal na neveřejný účet paní Ireně větší částku peněz se chytne za nos, se může ukázat jako falešný tedy veskrze nesprávný. Ty místo podání možného vysvětlení, tj. že paní Irena je už těch 13 posledních měsíců na uzavřeném oddělení psychiatrie a že proto pod injekcemi a pod prášky s veřejností ona nekomunikuje a že její promluvy k rukopisu byly její chorobné bludy a že se veřejnosti oba omlouváte, tak i dnes na tomto webu a na facebooku a pod video na youtube jsou pořád výzvy pro hejly - ať vám posílají peníze. Ale k tomu prý překladu už paní Irena přece více než oněch 13 měsíců mlčí! Dnes je už 19. července 2022. A jak je dle údajů na NIC.CZ dnes nově uvedeno, tak expirace domény tohoto webu byla posunuta: z blížícího se teď 24. července na až příští rok 2023. Tedy alespoň nějaká vaše aktivita, že? Lapání důvěřivých hejlů a i když tento web pořád prý nemá správce tak bude pokračovat. S ostudou, kterou zde setrvale předvádíte.
František K. napsal
Už si měl dnes tabletku, kterou máš pravidelně brát 3 krát za den ?
přátelskéslovo napsal
NAPÁLENÍ HEJLOVÉ - SPOJTE SE! ZÁVISLÁCI A KTERÉ PANÍ IRENA POBLÁZNILA - SPOJTE SE! Dnes je už 17. července 2022. Za týden 24. července má dojít, dle údajů NIC.CZ, k expiraci domény tohoto webu. Pokud nebude doména prodloužena a dle textu v patě a nejen této stránky tak web prý nemá správce - zavře se zde voda a bude ticho po pěšině! Dejte se proto, vy hejlové a závisláci, urychleně proto dohromady tedy domluvte se a to rychle. Pošlete teď po neděli do Nové Paky za paní Irenou vaši delegaci a abyste to stihli: ať vám vysvětlí, proč více než 13 měsíců od vás důvěřivců vybírá ona peníze na její neveřejný bankovní účet, ale přes také oněch 13 měsíců o ní veřejnost, ve vztahu k prý překladu V. rukopisu, nic neví. Možná že je to a byl od paní Ireny takový záměr? Udělat na začátku ohromující až bulvární spektákl, potom sklidit "úrodu" tedy vybrat peníze - a tiše zmizet. Možná, že paní Irena si proto touto dobou změnila i vzhled, aby ji nikdo proti tomu jak hrála divadlo na youtube tak nepoznal, no a s Frantou Kaloušem vymýšlí už další čertoviny, tedy z jejich pohledu špásoviny a jak hejly a důvěřivce pumpnout o další peníze - jen ten námět a scénář bude pozměněný. A někde a s něčím se na veřejnosti opět vynoří? Tak až k tomu to necháte a tak daleko dojít? Že to paní Ireně a Frantovi K. projde? A navíc přibudou, k vám dosavadním, další a další napálení nešťastníci?
přátelskéslovo napsal
Dnes je už 16. července 2022. Jak je z právě probíhající diskuze zde zřejmé, František K. (a předpokládejme důvodně že se jedná o onoho přičinlivého fámuluse paní Ireny tedy o jistého Františka Kalouše?) tak stále nepochopil to základní: totiž peníze, které důvěřiví hejlové poslali paní Ireně a tím i Františkovi Kaloušovi, tak měly být určeny na údajnou podporu překladu V. rukopisu. Nikoli na to, aby byli následně přeposlány třeba mé maličkosti. Nebo komukoli jinému dalšímu. Paní Irenu veřejnost už přes 13 měsíců neviděla (a neslyšela) natož výsledky její práce. Ovšem výzva, s uvedením jejího neveřejného bankovního účtu a kam mají hejlové posílat (další a další) peníze, tak je uvedena na (nejen) tomto webu i dnes!
František K. napsal
Sakra chceš prachy a nebo nechceš prachy ? Tak se nestyď a dej sem účet.
přátelskéslovo napsal
Františku, vzpamatuj se, o mne přece vůbec nejde! Já jsem zcela bezvýznamný. Jde o ten celý zástup důvěřivců, životem a osudem zklamaných osob nebo i osob mentálně nějak žel i postižených, v konečném výsledku to osob naivně přehnaně důvěřivých, kteréžto osoby paní Irena bez skrupulí podvedla! To více než 13 měsíční ticho paní Ireny a přitom její stále trvající drzé výzvy na internetu, to aby hejlové posílali peníze na její neveřejný bankovní účet a prý na překlad rukopisu, tak má žel znaky podvodného jednání. Na to zde já upozorňuji. A neobstojí už ani možné vysvětlení, že třeba paní Irena je těch více než 13 měsíců v léčení. Na uzavřeném psychiatrickém oddělení. Protože třeba ty a jako její fámulus František Kalouš(?) jsi měl možnost to už dávno takto a nejen zde za ni vysvětlil. A veřejnosti byste se omluvili. Výzvy k zasílání peněz byste z internetu odstranili. To se však žel nestalo. Dnes je stále 15. července 2022.
František K. napsal
Hele štouro. Tebe to musí moc pěkně štvát, že někdo někomu pošle nějakou tu kačku.CO ? Dej sem číslo tvého účtu a já tě taky něco pošlu. Abys furt tak neskuhral a nekňučel hladovče jeden.
přátelskéslovo napsal
Františku, ty zde hrdě předvádíš své mentální zatmění? Při tvé účasti na jevíce se že podvodném jednání paní Ireny. Podvodné jednání proto, že paní Irena zjevně uvedla veřejnost v omyl: veřejnost si totiž měla myslet, že ona prý rozluštila V. rukopis a proto jí mají hejlové a závislí důvěřivci posílat své peníze. Na její neveřejný bankovní účet. Prý na podporu překladu. Číslo jejího účtu je i dnes(!) zveřejněno a nejen na tomto webu. Přitom veřejnost viděla a slyšela paní Irenu naposledy kdy? Před více než 13 dlouhými měsíci! Proto, Františku, neodváděj pozornost od této podstaty. Dnes je navíc už 15. července 2022. Expirace domény tohoto webu má datum 24. července 2022: tento web a viz text dole v patě stránky tak nemá prý správce - proto je možné, že už brzy se tady nad tím vším zavře voda. Hejlové, co jste paní Ireně poslali peníze a nechali se od ní napálit, zapomeňte!
František K. napsal
Ty by si taky smočit, abys přišel na jiné myšlenky. Nebo to děláš samopohonem levou ?
přátelskéslovo napsal
Františku, polepši se a vzpamatuj! Ty peníze prý přece mají být k podpoře překladu! Překladu! Tedy nikoli na skotačení tvé s paní Irenou. Co má společného váš nákup lubrikantů, viagry a různých erotických pomůcek s Voynichovým rukopisem? A po rozdováděném vašem čísle si rád nacpeš těřich, paní Irena odzkouší další drahý parfém no a značková vína, tak ta na závěr ve vás probudí váš společný jásavý výkřik: to se nám to hoduje (a souloží), když nám hejlové posílají své peníze! Na neveřejný bankovní účet. Je Františku alespoň od tebe pro veřejnost přínosné, že jsi se tady s paní Irenou takto odkryl a tím přiznal a ... možná se některý z napálených hejlů a co vám poslal na prý překlad rukopisu větší částku ... tak chytne už za nos? Abych nezapomenul, dnes je už 9. července 2022.
František K. napsal
Nebuďte chrt snaživéslovo a pošlete také nějakou škváru, když máte neustálou starost o mě a mojí lásku.
přátelskéslovo napsal
Dnes je už 20. června 2022. Dle údajů z NIC.CZ tak expirace domény toho webu bude za 1 měsíc a psí chlup k tomu, tj. dne 24. července 2022. To je za chvíli! Tak schválně a možno věštit z křišťálové koule: dojde k prodloužení a tedy k zaplacení poplatku na další období ... nebo tento web a s velkou ostudou konečně už také skončí? Ostuda paní Ireny a jejího přičinlivého fámuluse Franty Kalouše však tím nekončí. Jejich pomatené "dílo" je totiž rozeseto jako plevel i jinde po internetu, na facebooku a na youtube a ... také s onou žádostí, aby hejlové posílali paní Ireně peníze na její neveřejný bankovní účet. Přitom už více než 1 rok po paní Ireně není ani vidu a není ani slechu!
František K. napsal
Dej sem jméno. Dětátko se bude jmenovat po tobě. Sono ukázalo na klučinu.
přátelskéslovo napsal
Stále je toho 14. června 2022. Františku, na vážně položené otázky ty odpovídáš jen podivně pomatenou další otázkou. Jako kdybys neuměl ty ani už číst: no pochopitelně že (vaše) děťátko a máš to ode mne dole černé na bílém. Upravuji že černé na hnědém pozadí tohoto webu.
František K. napsal
Děťátko jo ? Ty nebudeš jistě nejostřejší tužka v penále.
přátelskéslovo napsal
To jsi Franto už s paní (stále slečnou?) Iren v té Pace už na hromádce? Vždyť ty jsi prý jinak až odněkud od Plzně? No to je přece až na druhý straně týhle republiky! A to ty dobrý duše potom spolu s Iren pojídáte, tedy je žerete? Jako nějaký potom váš tajemný a úchylný, rituální obřad? Ty dle foto, co máš na internetu, nejsi už a s prominutím nejmladší no a Iren už také nějaký ten zářez v letech má, možná začíná přechod, no a tak když do toho spolu bušíte tak potřebujete navíc mocnou posilu? Dle Irenou vyčteného vlastně vycítěného návodu právě z rukopisu? No jak jsem tady už několikrát nadhodil: že vy asi vyrábíte to děťátko, které Iren potom má představit veřejnosti jako tu DUŠI prý VYVOLENOU? A paní Irena, po celou tu dobu, od vašich pokusů o zabřeznutí až po porod, tak má dle Voynicha uložené důsledné mlčení? Tedy, ehm, krom její vnitřní meditace s vámi počatým plodem? ... koho myslíte, že o tom přesvědčíte? Dnes je 14. června 2022.
František K. napsal
Jen přijeďte sem k nám a nebujte se .že dostanete potěhem po hřbetu. Máme rádi všechny dobré duše.
přátelskéslovo napsal
Dnes je už 12. června 2022. Běží už druhý rok velké ostudy! Protože veřejnost viděla paní Irenu s jejímu "moudry" naposledy 7. června 2021. To, co ale na internetu po celou dobu (toho více než roku ticha) a až do dnes viditelně visí, je žádost aby paní Ireně byly posílány peníze na její neveřejný bankovní účet. Peníze se mají posílat, no ale kde jsou výsledky? Paní Ireny? To je ta ostuda. Výsledky nejsou natož aby paní Irena věrohodně obhájila šifru. Já se za HEJLA ani ZÁVISLÁKA, co paní Ireně posílají peníze nebo po ní úpí, nepovažuji a tak je mně Franto záhadou: proč bych měl za paní Irenou jet právě já? Považuji to za zbytečné. Protože celá kauza a jak se až do dnes vyvinula tak žel nese pro mne znaky podvodného jednání. Podvodného jednání paní Ireny? Ještě větší záhadou je, jak může údajně paní Irena luštit rukopis, když je ale ona negramotná? Neumí totiž ani číst natož sama odpovídat na otázky, na které se jí lidé po internetu ptali a sem tam ještě ptají. Když už, tak za ní vystupuje osoba jiná. Třeba ty Franto. Nebo, s využitím anonymity internetu a platí to i pro zde web, tak ten někdo jiný se vyjadřuje jménem paní Ireny. Jóóó, na začátku byla ta velká šaškárna a mohutné vybubnovávání s prvními video od Chauna, no a neuplynulo moc času a končí to v takovéto ostudě. Ostudou je také, že téma VR bylo takto paní Irenou zneužito! Chucpe.
František K. napsal
Pěkný den, přátelslovo. Momentálně počítáme dukáty a tak mějte prosím strpení. Doufáme že to jistě pochopíte. Jinak si můžete zajet sem k nám jistě i Vy sám. Je to kousek od Jičína a tak to můžete vzít přes Řáholec a v klidu si i nasbírat košík hřibů. Rostou všude dost. V lese je také samozřejmě velký klid a pohoda a tak by to jistě prospělo po zdravotní stránce i Vám. Mějte se a těšíme se až Vás tady uvidíme. František K. s rodinou.
Stránka: 123456

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat

Flag Counter